1. Merhaba ! Kadınların kurduğu ve yönettiği tek Kadın Sitesi Kadınlar Forumu'na Hoşgeldiniz ...
    Forumumuz ücretsizdir.Kadınlar için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için Keyifli forumlar dileriz

Salep mi?Boza mı?

Konusu 'Sizin Seçtikleriniz' forumundadır ve ŞamFıstık87 tarafından 14 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. ŞamFıstık87

ŞamFıstık87 Üye

Beğenileri:
    5.293
    Kışın Kral ve Kraliçesi Salep ve boza..Yumuşacık tatlarıyla çoğumuz severiz bu ikiliyi..Kimimiz bol tarçınlı,kimimiz sade içeriz yumuşacık bu içecekleri.Ben ikisi arasında kararsızım ikisinide çok severim,peki ya siz fıstıklar?Evet sorum belli: )Salep mi?Boza mı?

14. 15.

DSC05566.

boza.

7 kişi bunu beğendi.
  2. cnshu

cnshu Üye

Beğenileri:
    3.226
    Yer:
    alanya
    salepppp çok sewerim çokk

8 kişi bunu beğendi.
  3. elifyusufduru

elifyusufduru Üye

Beğenileri:
    4.406
    Yer:
    Türkiye Cumhuriyeti
    saleppp, boza tat olarak güzel aslinda ama soguk soguk icemiyorum ya :confused:

3 kişi bunu beğendi.
  4. Gözlüklü Kedi

Gözlüklü Kedi Su uyur, demlenir çay olur; aşk uyanır... Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    7.532
    Yer:
    İstanbul
    özellikle leblebi ve boza -pasta olsa da yesek içsek.

7 kişi bunu beğendi.
  5. ahu

ahu Üye

Beğenileri:
    3.758
    BEN VEFA BOZACISINA YAKINIM.ESKİDEN AİLEMLE KARDA VEFAYA YÜRÜR ,ORDA BOZAMIZI İÇERDİK.EVE DE ŞİŞEYLE ALIRDIK.ŞİMDİ MARKETLERDE DE VAR AMA BEN VEFA BOZACISININ O ESKİ ATMOSFERİNDE İÇMEYİ TERCİH EDERİM

5 kişi bunu beğendi.
  6. ahu

ahu Üye

Beğenileri:
    3.758
    SALEP DE SARAY MUHALLEBİCİSİNDE GÜZEL OLUYOR TAVSİYE EDERİM.SARAY DA BİR ÜST SOKAĞIMDA...

5 kişi bunu beğendi.
  7. KUNA

KUNA Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    16.710
    salep favorim. bozada içerim ama ilk salep gelir. off canım çekti kalkıp süt ısıtayımda yapayım;)

7 kişi bunu beğendi.
  8. ŞamFıstık87

ŞamFıstık87 Üye

Beğenileri:
    5.293
    Bende yaptım bu akşam..Oh miss..Üçüncü içişim kış geleli.Daha dört tane paket salebim var,içtikçe sizi hatırlayacağım kızlar-biberon:rolleyes:

4 kişi bunu beğendi.
  9. göçmenkuşlar

göçmenkuşlar oğluşu kucağında:)))) Üye

Beğenileri:
    2.689
    salebi severim ama boza daha güzel bence. bizim burada her akşam bozacı geçiyor. hamiş olursam ne yapıcam bilmiyorum. her akşam alırım herhalde. :p

6 kişi bunu beğendi.
  10. shirinshey

shirinshey 'ATATÜRKÇÜ' Üye

Beğenileri:
    3.444
    salep...bozayı sevemedim ben :( hem ekşi hem tatlı tuhaf geldi)..bir kere içtim gerçi.iyi ellerden hakikisini temin edememiş de olabilirim -kararsiz tatlıyı da sevdiğimden değil sadece tercih yapmam gerekti diye boza dedim :) favorim ekşi ve acı tatlar ;)

6 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş