1. Merhaba ! Kadınların kurduğu ve yönettiği tek Kadın Sitesi Kadınlar Forumu'na Hoşgeldiniz ...
    Forumumuz ücretsizdir.Kadınlar için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için Keyifli forumlar dileriz

Safer Ayı

Konusu 'Din Bilgisi ve Dua Paylaşımları' forumundadır ve derrya tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. derrya

derrya ARTIK ANNEYİM Üye

Beğenileri:
    11.235
    sizinle paylasmak istedim..Belaların 1.kat semaya indiği sefer ayındayız bugece birinci gecesi .Efendimiz sav bügün ölüm hastalıgına tutulmuştur .Sefer ayında levhi mahfuzdan 1.kat semaya 320.000 bela inmektedir bu bela ve kazalar sene içine yayılmaktadır bu ayda hergün 100 defa LAHAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM ....denılmelıdır günde 100 defa okuyandan en hafıfı fakırlık olmak üzere 70 cesit bela kaldırılır ...Bilmeyen kardeslerimize iletelim insaALLAH kim hayra vesile olursa hayrı yapan gibidir ....

21 kişi bunu beğendi.
  2.  
  3. Arzum_k

Arzum_k Allahım sene yalvarıram menım bebeyım gelsın artık Üye

Beğenileri:
    23.363
    Allah razı olsun canım bır şey sorıyın safer ayında maherrem ayında tüp bebek yapmak

4 kişi bunu beğendi.
  4. derrya

derrya ARTIK ANNEYİM Üye

Beğenileri:
    11.235
    canım onla ilgili bir bilgim yok tatlımm

4 kişi bunu beğendi.
  5. .kelebek

.kelebek Üye

Beğenileri:
    7.981
    teşekürler derya hiç duymamıştım iyi oldu canım

2 kişi bunu beğendi.
  6. derrya

derrya ARTIK ANNEYİM Üye

Beğenileri:
    11.235
    rica ederım ne demek bıde bol bol sadaka verelım bılıyosunuzkı belaları def eder allahın ızını ile

6 kişi bunu beğendi.
  7. .kelebek

.kelebek Üye

Beğenileri:
    7.981
    deryacım netten baktım biraz safer ayı cahiliye devrinde ugursuz ay olarak kabul edilirmiş bence allahü tealanın ugursuz ayı ve günü yoktur

5 kişi bunu beğendi.
  8. .kelebek

.kelebek Üye

Beğenileri:
    7.981
    derrya senden nerden duydun canım bu konuda başka bilgilerin varmı

9. yolcu

yolcu Üye

Beğenileri:
    7.040
    Allah razı olsun canım

10. lastrose

lastrose bal kaymak paşa Ceyhun Kaan ın annesi:) Üye

Beğenileri:
    3.358
    Yer:
    İSTANBUL, bahçelievler
    doğru safer ayı evet kaza belaların fazla olduğu bol sadaka vermemiz gereken ay.
    Bilgisine çok güvendiğim ilahiyatçı bir yakınım demişti

2 kişi bunu beğendi.
  11. BBAL

BBAL 2 büyük süprizim. Eşim ve kızım .. Üye

Beğenileri:
    4.766
    Yer:
    istanbul
    Bu yazıyı okunca ıstemeden de olsa yuzumde bır gulumseme belırdı. Nedenını hemen soylıyım sanırım gun ıcerısınde bı 50 60 defa bu kelımeyı kullanıyorumdur bızde sınırlenılen zaman da kullanılıyor dayılarım annem ve hatta ananem bıle sanırım alısalageldık bır alıskanlık gıbı ama anlamını veya bu kadar kapsamını bılmıyordum sadece sabır versın dıye gerıldıgım sınırlendıgım zamanlarda zıkrederım ve bu ıste stres cok sınır cok sıkıntı cok :)) Demekkı her serde hayır var derler dogru oldugunu bı kere daha kanıtladım.. Bilgi için tesekkur ederım emegıne saglık ..

6 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş