1. Merhaba ! Kadınların kurduğu ve yönettiği tek Kadın Sitesi Kadınlar Forumu'na Hoşgeldiniz ...
    Forumumuz ücretsizdir.Kadınlar için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için Keyifli forumlar dileriz

Progestan kullananlar

Konusu 'Anne Olmak İstiyorum' forumundadır ve Perspektif tarafından 1 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. Perspektif

Perspektif ve biricik Tarçını ... Yönetici

Beğenileri:
    18.236
    Yer:
    Sonsuzluk
    Progestan kullananların paylaşım alanıdır

anahtar kelimeler:
    progestan kapsül kullananlar neden kullandınız​

progestan nasıl kullanılır
    hamilelikte progestan kullananlar
    gebelikte progestan kullananlar
    progestan yan etkileri

2 kişi bunu beğendi.
  2. ŞamFıstık87

ŞamFıstık87 Üye

Beğenileri:
    5.293
    Kullanıyorum klomen kullandığım zamanlarda..Bebek gelmiyor ki,progestan ne yapsın,boşuna bekliyor bebek gelsede bende onu tutundursam annesine diye-annecik

3. ayse23

ayse23 Üye

Beğenileri:
    2.073
    İlk gebeliğimde kanama başlayınca dr verdi iki üç tane kullandım sonra düşük oldu:(

4. Gülay t.

Gülay t. Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    20.200
    Bana da hamile kaldığımı anlayınca doktor vermişti ama bir süre sonra düştü zaten. Bir yerde okumuştum Progestan düşecek bebeğin düşmesine engel olamazmış sadece, düşüğün sebebi progesteron hormonu eksikliğiyse onun telafisi için çok daha etkiliymiş.

5. Pepe_şiLa

Pepe_şiLa Bir beden de iki kalp <3 <3 Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    58.942
    Yer:
    Evden
    ßnm de dokTor progesterOn jeLi için ßeßeğin tutunmaSına yardımcı oluyoR demiŞti tüRkiyede ://
    Zate jeL ßitinCede adet oLurun demişti..

6. asyemur

asyemur Üye

Beğenileri:
    32
    bende hamileliklerimin ilk aylarında kullanıyorum düşük tehlikesi olduğu için işe de yarıyoo fakat benim bebeklerim ilerki dönemlerde erken doğum olduğu için kaybediyorum...

7. Gülay t.

Beğenileri:
    20.200
    Canım bunun sebebini araştırdılar mı, doğumu geciktirici bazı ilaçlar da var bildiğim kadarıyla ama ne kadar geciktiriyor bilmiyorum.

8. asyemur

asyemur Üye

Beğenileri:
    32
    araştırılıyo tabiki ama pek bişey bulunduğu söylenemez benim tahminim psikolojik ama bundan sonra erken doğum olmaması için rahime dikişte atılabiliyomuşş doktorlar bunada hamileliğin ilerleyen devrelerinde karar vericekmiş.. yanii zor süreçler yine beni beklemekte oldukça sakin olmaya çalışıuorum ama..

9. Gülay t.

Beğenileri:
    20.200
    İnşallah yolunda gider herşey.
    Teyzemin de kaç tane bebeği hep erkenden doğmuş 5. ayında falan, en son 9 ayı neredeyse hep yatıp dinlenerek geçirdi ve öyle doğdu bebek.
    Ama tabi zor bir süreç Allah kolaylık versin canım

Sayfayı Paylaş

Arama Motorundan Bu Sayfaya Gelenler

1. dusuklerin sebebi arastiriliyo