1. Merhaba ! Kadınların kurduğu ve yönettiği tek Kadın Sitesi Kadınlar Forumu'na Hoşgeldiniz ...
    Forumumuz ücretsizdir.Kadınlar için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için Keyifli forumlar dileriz

Meryem suresi

Konusu 'Anne Olmak İçin Dua Paylaşımları' forumundadır ve emm tarafından 30 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. emm

emm Üye

Beğenileri:
    653
    Yer:
    istanbul
    merhaba arkadaslar,

ben 22 yasindayim ve nerdeyse 2 senelik evliyim.korunmamamiza ragmen olmuyor. rahim filmi cektirdim hersey iyiydi sadece adet duzensizligim vardi,doktor bana climen yazdi ve son iki aydir duzenli oluyorum.ve ben internette cok seyler arastirdim.41 gun boyunca meryem suresini okuyacaksin adet oldugun zaman baskasina okutacakmissin ve bircok insan boyle hamile kalmis.acaba aranizda meryem suresini okuyarak hamile kalan varmi? varsa lutfen cevap yazarmisiniz :( anne olmak istiyorum! esim beni hep destekliyor uzulme yeterki sen iyi ol diyor ama esimde bir cocugumuz olsun istiyor bunu goruyorum sadece ben uzulmeyeyim diye belli... etmiyor. tabiki herseyin vakti saati vardir rabbim nezaman isterse ozaman olur onerileriniz varsa lutfen yazin simdiden tesekkurler

13 kişi bunu beğendi.
  2. KUNA

KUNA Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    16.757
    9 kişi bunu beğendi.
  3. cramela

cramela Üye

Beğenileri:
    10.160
    CANIM ARAMIZA HOŞGELDİN RABBİM SAATİNİ BİLİR HER ŞEYİN DAHA YENİ EVLİYMŞSİN İNŞAALLAH KISA ZAMANDA KUZUN GELİR YUVANA BEN MERYEM SURESİ BİTMEK ÜZEREYKEN HAMİLE KALDIM RABBİMİN BAHANESİYDİ MERYEM SURESİ HAMD OLSUN BURDAKİ ARKADAŞLARLA OKUDUK VE RABBİM NASİP ETTİ DARISI SANA OLSUN

9 kişi bunu beğendi.
  4. ZEYNEPZEREY

ZEYNEPZEREY Üye

Beğenileri:
    4.801
    İlk önce aramıza hoş geldin.Meryem suresi fazileti bol bir suredir.Birtek gebelik için değil bütün dileklerin ve isteklerin için okuyabileceğin bir dua.Kabul olup olmayacağını Allah bilir.Ama boşa giden birşey olmaz Allah ona açılan elleri boş çevirmez hayırlısı ile.Dilerim en kısa zamanda sende istediğin annelik lutfuna erişirsin.Üzülme daha yeni evliymişsin kafana takma unutma herşey beyinde bitiyor.

9 kişi bunu beğendi.
  5. emm

emm Üye

Beğenileri:
    653
    Yer:
    istanbul
    hosbuldukk canim benim allah razi olsun
    --- merged: 30 Mart 2012 12:19 ---
    hosbuldukk canim benim allah razi olsun

6. emm

emm Üye

Beğenileri:
    653
    Yer:
    istanbul
    cramela cok sevindim senin icin hayirli bir evlat olur insallah amin insallah banada nasip eder yanliz ben oyle iyi okuyamiyorum bir baskasi benim yerime okursa olurmu acaba ?
    --- merged: 30 Mart 2012 13:05 ---
    zzerey verd
    zzerey yazdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim allah razi olsun amin insallah bebisi olmayanlara nasip eder

3 kişi bunu beğendi.
  7. nılsu

nılsu Üye

Beğenileri:
    1.946
    Kizlar reglim bitince ben de baslayacagim insallah bana da kismet olur.Arapcasini okuyamadagim icin Turkce mealini okuyorum,hem ne dedigini anliyorum hem de Arapcasini okumamin yaninda anlamini da okumanin gerektigini duymustum, okudugumuzu anlamak onemli bence de.Siz Arapca sini mi okuyor sunuz?

6 kişi bunu beğendi.
  8. emm

emm Üye

Beğenileri:
    653
    Yer:
    istanbul

9. nılsu

nılsu Üye

Beğenileri:
    1.946
    Benim Kuran´im Turkce mealli oradan okuyorum, oyle duymustum okuyamayanlar icin mealini okuyunca oluyor diye, sonucta okudugumuzu anlamak da onemli.Yine de bu konuda bilgisi olanlarin cevaplarini bekliyorum.

5 kişi bunu beğendi.
  10. Gülay t.

Gülay t. Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    20.205
    Canım Türkçe mealini de okuyabilirsin, veya Arapçasının Türkçe harflerle yazılmış şeklini de okuyabilirsin. Yeter ki oku ve ara verme, sıkışırsan , okuyamadığın günler olursa bize bildir yardımcı oluruz inşallah.http://www.annelervekuzular.com/threads/anne-olmak-isteyen-arkadaşlara-hergün-sırayla-meryem-suresi-okuyalım-mı.481/page-105
    Bu adresi tıklayıp oraya da yazabilirsin okuyamadığın günleri veya kendi açtığın konuya da yazabilirsn.

2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş