1. Merhaba ! Kadınların kurduğu ve yönettiği tek Kadın Sitesi Kadınlar Forumu'na Hoşgeldiniz ...
    Forumumuz ücretsizdir.Kadınlar için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için Keyifli forumlar dileriz
  2. Merhaba Sevgili Ziyaretçimiz ...
    annelervekuzular.com ile kadinlarforumu.com sitelerimizin veritabanı birleşiminden kaynaklı olarak, konu içerikleri ve fotoğraflar arasındaki uyumsuzluk için özür dileriz.Kısa sürede bu sorunu çözmek için uğraş verdiğimizi bildirir,keyifli gezintiler dileriz.

Hamilelik Belirtileri geç döllenme nedir?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri ve Testler' forumundadır ve Suskun/ca tarafından 12 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. Suskun/ca

Suskun/ca "Fe inne meâl usri yusra" Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    18.747
    Kızlar geç döllenmeyle ilgili bilgiye yada tecrübeye sahip olan varsa paylaşabilir mi???? Bu ay adet olmadım.Ama yumurtladım.Ovilasyon testiyle tesbit ettim.Hadi test yanlış diyelim.Ama sancım ve akıntımdan da belliydi.Ama adet olmadım.Yumurtlayıp adet olmamak imkansızmış.Adetim 2 gün geçmişti kan testim 1.22 çıkmıştı.Hala adetim gelmedi.Yha hamile değilsem neyim bennn???? Acaba geç döllenme mi oldu ? Cuma günü doktora gidicem ama o güne kadar meraktan çatlıycam sanırım -sirinim
    2 kişi bunu beğendi.
  2. gülcin

gülcin Üye

Beğenileri:
    62
    canım mrb ovilasyon testlerini nerde temin ediyorsun acaba ben d.bakırda oturuyorum ve eczanelerde bulamadım interneten buldum ama eczacılar güvenilir değil dedi bana acil cvp yazarsan sevinirim;)
  3. Suskun/ca

Beğenileri:
    18.747
    Tatlım ben eczanaden aldım ama burda kendi eczacım var.Üstelik bayan ve herşeyi konuşabiliyoruz.Oda bana hepsinin güvenilir olmadığını söylemişti.Araştırdı ve bi tane getirtti benim için ama markasını hatırlamıyorum 25 tl verdim.İçinde 5 adet ovilasyon testi 1 adette erken gebelik testi vardı.Sen eczaneye sordun mu?-bilmemki
  4. Perspektif

Perspektif ve biricik Tarçını ... Yönetici

Medya Galerisi:
    6
    Albümler:
    1
    Beğenileri:
    17.962
    Yer:
    Sonsuzluk
  5. gülcin

gülcin Üye

Beğenileri:
    62
    evet yok dedi sorduğu ecza deposuda türkiyenin en büyük deposuymuş
  6. Perspektif

Perspektif ve biricik Tarçını ... Yönetici

Medya Galerisi:
    6
    Albümler:
    1
    Beğenileri:
    17.962
    Yer:
    Sonsuzluk
    canım istersen şu linki bir oku

http://www.annelervekuzular.com/threads/geç-döllenme-ne-demek.558/
  7. Suskun/ca

Beğenileri:
    18.747
    Benim eczanemdede yoktu ama getirtmişti -bilmemki o zaman netten bak canım..Yukarda bitter yazdı bi adres bi gözat istersen -ceee
  8. gülcin

gülcin Üye

Beğenileri:
    62
    baktım canım sagol peki güveniyormusun o testlere-bilmemki
  9. gülcin

gülcin Üye

Beğenileri:
    62
    canımsın sen harikasın ya çok tşkr canım ya sen bu ovulasyon testleri için ne düşünüyorsun
  10. Suskun/ca

Beğenileri:
    18.747
    Canım testi yaparken kendini de takip et kasıklarında ağrı oluyo insanın yumurtlama zamanında.Hatta sadece yumurtalıklarında.Bide akıntın değişiyo yumurta akı gibi oluyo sünüyo falan ;) testin pozitif çıktıysa ve bu belirtilerde varsa doğrudur.Zaten içinde 5 adet var bi kaç tane yapınca bozuk mu değil mi anlarsın ;)
    2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Arama Motorundan Bu Sayfaya Gelenler

1. gec dollenme belirtileri