1. Merhaba ! Kadınların kurduğu ve yönettiği tek Kadın Sitesi Kadınlar Forumu'na Hoşgeldiniz ...
    Forumumuz ücretsizdir.Kadınlar için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için Keyifli forumlar dileriz

Fatma Anamızın Eli - Bitki

Konusu 'Bitkisel Tedavi Yöntemleri - Kürler' forumundadır ve jaste tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. jaste

jaste Üye

Beğenileri:
    5.052
    Yer:
    KONYA
    arkadaşlar dun kızına ve bana arkadasın annesı umreden bı ot getırmıs.ot doğuma gıderken suyun ıcıne atıyormussun bır el gıbı açılıyormuş aynı zamanda rahımde acılıyormuş.doğum çok kolay oluyormuş.Hamıle kalmak ıcınde kullanılıyormuş. Fatıma anamızın doğumları çok kolay olurmuş.ben dun aksam suyun ıcıne koydum sabahleyın ıctim .tekrar su koydum akçam ıcecegım. aksam suyun ıcıne hepsını atacagım oylede ıcecegım.ben kokunu koymustum.sımdı ınternetten arastırdım hepsı atılamsı gerekıyormus.bazıları surahının ıcıne atıp esıyle bırlıkte ıcıyorlarmıs.

13 kişi bunu beğendi.
  2.  
  3. jaste

jaste Üye

Beğenileri:
    5.052
    Yer:
    KONYA
    İkiside aynı, yumru gibi olanla , bu fotoğrafı çekilen ot.. Yumru gibi olan bahar mevsiminde toplanan, açık dal gibi olan bahar mevsimi bitiminde toplanan.. İkiside aynı etkiyi yapıyor. Kan dolaşımını hızlandırıyor.. İçinde yoğun miktarda ostrojen hormunu vardır..Ve sperm artırıcıdır..

Hamile kalmayı kolaylaştırmanın nedeni bu.. Yumurtlama takvimi takip ederek bu suyu içirseniz (kaynatmıyorsunuz, temiz klorsuz bir suyun içine koyup sabah içiyorsunuz..Sabah koyunca akşam, akşam koyunca sabah içiyorsunuz.GUNES görmeyen ve sıcak olmayan bir ortamda bekletilecek.Metal kaşık değmeyecek, cam sürahi olacak. ) hamile kalma olasılığı artıyor inşaallah..

Birde bununla birlikte acve hurması isteyin..Sabah namazına kalkanlar sabah namazından sonra , kalkmayanlar çok erken vakitte kalkınca bu acve hurmasından niyet ederek ve her birinde ayrı besmeleyle 7 adet aç karına yesinler , arkasından geceden bıraktıkları bu suyu içsinler..Ve yarım saat başka birşey yenilip içilmesin. Birde günde iki bardağı aşmasın.

Dediğim gibi ilişki süresince yumurtlama takvimine dikkat ederek bunu uygulamaları gerekiyor..

..
    NOT : Lutfen güvenilen buyuk ve merkezi baharatçılardan alsınlar..Buyuk çoğunluğu mekke civarında var..Ve lutfen açık ürünleri almasınlar..Onaylı ürünlerin alınması şart..Çünkü son iki yıldır çok rağbet olduğu için işin ticari boyutu düşünülerek , hızlı üretim gerçekleşti..Buda ürünün yanlış şartlarda büyütülüp hemen kimyasal yolla kurutulmasına neden oldu..
    --- merged: 14 Nisan 2012 10:48 ---
    kizlar çiçek böyle oluyo bilmeyenler için
    insallah sancim gelirde bende kullanirim çiçegimi

13 kişi bunu beğendi.
  4. busem

busem Yönetici

Beğenileri:
    5.493
    Yer:
    izmir
    sayenizde bir şey daha öğrendim kızlar;)ilk defa duydum ...inşallah faydasını görürsün canım:rolleyes:

5 kişi bunu beğendi.
  5. cnshu

cnshu Üye

Beğenileri:
    3.226
    Yer:
    alanya
    ilk defa duyduğum birşeyyyyy canım şifa olsun sanada

5 kişi bunu beğendi.
  6. jaste

jaste Üye

Beğenileri:
    5.052
    Yer:
    KONYA
    birde küçük hindistan cevızı gıbı bıtkıde geldı çoksert adetın bıtınce kırılıp ıcınde bır sıvı var onu ıc dedıler cocuk olması ıcınmıs bı adet olsam yapacagım inş.hamile kalırım.
    --- merged: 14 Nisan 2012 10:59 ---
    inş canım sifa olur.faydasını gorurum ınş. buradan yazarım ben.

9 kişi bunu beğendi.
  7. jaste

jaste Üye

Beğenileri:
    5.052
    Yer:
    KONYA
    hatta bu ot çocuğu olmayan kadınlara da şifalı bu otu kaynatıp sabahları abdest alıp aç karnına içiyosun diyorlar.

8. Gülay t.

Gülay t. Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    19.676
    Ben de çok duydum ama almak nasib olmadı, çünkü buralarda yok, ancak kutsal topraklardan getiren olursa elde edilebilir.

2 kişi bunu beğendi.
  9. Gülsevin

Gülsevin Kis Gunesimm, Yaz Cicegim.. Yönetici

Beğenileri:
    15.037
    Yer:
    UK
    Bende duydum. hatta temin etmeyi cok isterdim ama hic sanmiyorum bulabilecegimi. Yinede aklimda belki biryerlerde bulurum diye :rolleyes:
    Aynur insallah sifa olur canim. Once bebeginin gelmesine sonrada kucagina almanda kolaylik saglar -insallah

5 kişi bunu beğendi.
  10. umudun mavisi

umudun mavisi ben senin bana gelme ihtimalini seviyorum :) Üye

Beğenileri:
    20.639
    bende ilk kez duydum

11. mevlana_çiçeği

mevlana_çiçeği Üye

Beğenileri:
    8.365
    ben bunu duymuştum ama buralarda bulunması çok zor.eğer kutsal topraklara giden tanıdıklarınız olursa getirtelim isteyen arkadaşlara gönderelim.tabi ücreti karşılığında.
    jaste sana da şifa olur inşallah..

3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Arama Motorundan Bu Sayfaya Gelenler

1. fatma ana eli otu nasıl kullanılır

,
  2. meryem otuyla hamile kalanlar

,
  3. fadime ana otu nasıl kullanılır

,
  4. fatma anamızın eli otu ile hamile kalanlar,
  5. fatma ana eli otu normal dogum icin nasil kullanilir,