Notu Gizle

Selam Ziyaretçi,

Türkiye'nin kadınlar tarafından kurulan ve yönetilen tek sitesi kadinlarforumu.com'a hoşgeldin !

Sitemize sadece kadınlar üye olabiliyor. Sen de bu kriteri karşılıyorsan hemen aramıza katıl, paylaşıma ortak ol!

Meryem suresi

Konusu 'Anne Olmak İçin Dua Paylaşımları' forumundadır ve emm tarafından 30 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. emm

emm Üye

Beğenileri:
    653
    Yer:
    istanbul
    merhaba arkadaslar,

ben 22 yasindayim ve nerdeyse 2 senelik evliyim.korunmamamiza ragmen olmuyor. rahim filmi cektirdim hersey iyiydi sadece adet duzensizligim vardi,doktor bana climen yazdi ve son iki aydir duzenli oluyorum.ve ben internette cok seyler arastirdim.41 gun boyunca meryem suresini okuyacaksin adet oldugun zaman baskasina okutacakmissin ve bircok insan boyle hamile kalmis.acaba aranizda meryem suresini okuyarak hamile kalan varmi? varsa lutfen cevap yazarmisiniz :( anne olmak istiyorum! esim beni hep destekliyor uzulme yeterki sen iyi ol diyor ama esimde bir cocugumuz olsun istiyor bunu goruyorum sadece ben uzulmeyeyim diye belli... etmiyor. tabiki herseyin vakti saati vardir rabbim nezaman isterse ozaman olur onerileriniz varsa lutfen yazin simdiden tesekkurler

13 kişi bunu beğendi.
  2. KUNA

KUNA Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    17.034
    9 kişi bunu beğendi.
  3. cramela

cramela Üye

Beğenileri:
    10.210
    CANIM ARAMIZA HOŞGELDİN RABBİM SAATİNİ BİLİR HER ŞEYİN DAHA YENİ EVLİYMŞSİN İNŞAALLAH KISA ZAMANDA KUZUN GELİR YUVANA BEN MERYEM SURESİ BİTMEK ÜZEREYKEN HAMİLE KALDIM RABBİMİN BAHANESİYDİ MERYEM SURESİ HAMD OLSUN BURDAKİ ARKADAŞLARLA OKUDUK VE RABBİM NASİP ETTİ DARISI SANA OLSUN

9 kişi bunu beğendi.
  4. Siyahlale2

Siyahlale2 Üye

Beğenileri:
    4.801
    İlk önce aramıza hoş geldin.Meryem suresi fazileti bol bir suredir.Birtek gebelik için değil bütün dileklerin ve isteklerin için okuyabileceğin bir dua.Kabul olup olmayacağını Allah bilir.Ama boşa giden birşey olmaz Allah ona açılan elleri boş çevirmez hayırlısı ile.Dilerim en kısa zamanda sende istediğin annelik lutfuna erişirsin.Üzülme daha yeni evliymişsin kafana takma unutma herşey beyinde bitiyor.

9 kişi bunu beğendi.
  5. emm

emm Üye

Beğenileri:
    653
    Yer:
    istanbul
    hosbuldukk canim benim allah razi olsun
    --- merged: 30 Mart 2012 12:19 ---
    hosbuldukk canim benim allah razi olsun

Sayfayı Paylaş