Notu Gizle

Selam Ziyaretçi,

Türkiye'nin kadınlar tarafından kurulan ve yönetilen tek sitesi kadinlarforumu.com'a hoşgeldin !

Sitemize sadece kadınlar üye olabiliyor. Sen de bu kriteri karşılıyorsan hemen aramıza katıl, paylaşıma ortak ol!

Klomen Kullananlar Ve Kullanıp Hamile Kalanlar!!

Konusu 'Anne Olmak İstiyorum' forumundadır ve mevlana_çiçeği tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. mevlana_çiçeği

mevlana_çiçeği Üye

artık bebek isteyip de doktora giden we klomene başlayan nerdeyse yok gibi geliyor bana.burda ilacı nasıl kullandığınızı,yan etkilerinden hangilerini gördüğünüzü,sonuçları vs. kısacası klomenle ilgili her türlü bilgiyi paylabilirsiniz....
    ben başliyim....ilaca ewlendikten 3 ay sonra başladım we 7 ay kullandım.2 ay ara werdim wwe bu ay tekrar başladım.günde 2 defa kullandığım için hafif mide bulantısı yaptı.onun haricinde herhangi bir yan etki yaşamadım....-cikolata

5 kişi bunu beğendi.
  2. mevlana_çiçeği

mevlana_çiçeği Üye

hiç biriniz kullanmadımı ya :D:D

2 kişi bunu beğendi.
  3. Mononoke

Mononoke Yönetici

klomen kullandım ama sonuç poffff :D elif demir diye bir üyemiz kullandı ikizleri oldu

3 kişi bunu beğendi.
  4. mevlana_çiçeği

mevlana_çiçeği Üye

sonuç mükemmel desene.bu ay bende kullandım günde 2 tane aldım sonuç 23 mm yumurtam oldu.bakalım benden de dördüz çıkarsa şaşırmam.biliyorsun klomen haricinde kullanmadığım şey kalmadı bu ay :D:D hepsinin toplamı dördüz :D:D:D

9 kişi bunu beğendi.
  5. Mononoke

Mononoke Yönetici

kedi gibi yavrularsın inşallah :D

3 kişi bunu beğendi.
  6. mevlana_çiçeği

mevlana_çiçeği Üye

AMİİİİNNNNNNNNNNNNNNN-insallah-insallah-insallah-insallah-insallah

3 kişi bunu beğendi.
  7. Gülay t.

Gülay t. Yönetici

Klomen ben de kullanmıştım günde 1 tane. O ay hamile kalmıştım ama bir süre sonra düştü. Olumsuz bir yan etkisi olmamıştı ilacın. İnşallah senin Klomen kullanımın hayırla sonuçlanır -insallah

2 kişi bunu beğendi.
  8. Pepe_şiLa

Pepe_şiLa aşk kuŞum inCi tanem Bölüm Yöneticisi

kızar klomene ne zaman ßaşlanıOr??

2 kişi bunu beğendi.
  9. Mononoke

Mononoke Yönetici

adetin 2.günü diye biliyorum

10. mevlana_çiçeği

mevlana_çiçeği Üye

doktoruna göre değişiyor.daha önceki doktor adetimin 1. günü başlatıyordu.bu ay gittiğim doktor 5.günü başlattı.günde 2 tane içtim.

11. Pepe_şiLa

hımm aCaßa mutlaka doktor kotroLundemi oLmalı ??

3 kişi bunu beğendi.
  12. mevlana_çiçeği

mevlana_çiçeği Üye

önce bir doktora görün canım çünkü yumurtalarının takip altında olması lazım.eğer çok büyürse kesiyorlar normalden fazla büyümesi de iyideğil.sen her ihtimale karşı bi doktora görün ondan sonra başlarsın.

4 kişi bunu beğendi.
  13. Gülay t.

Gülay t. Yönetici

Canım kesinlikle doktor kontrolünde kullan, çünkü Klomenden sonra yumurta büyüyüp çatlama dönemi geldiğinde çatlatma iğnesi veriyor bazen doktor. O iğneyi vurulduktan 36 saat sonra da ilişki öneriyor en müsait zamanmış döllenme için. Kontrolsüz içildiğinde aşırı büyüyüp çatlamazsa yumurta kiste dönüşebiliyor.
    Doktora göre değişiyor galiba kullanmaya başlama günü, ben de 4. gün başlamıştım.

4 kişi bunu beğendi.
  14. Pepe_şiLa

ßana doktoR Tr de vermişti işde ßunu İç.adetin ßittikten SonRa gün aŞırı çaLış.
    taKip etmicekmisiniz dediğimde hayır demişti :S
    ßilemiorum tehlikeye atmakda iStemiOrum kendimi..

gaLißa doktor iLgilenmemiŞti ßnmle dimii???:eek:

3 kişi bunu beğendi.
  15. mevlana_çiçeği

mevlana_çiçeği Üye

bence doktor başından salmış seni.sinir oluyorum öyle doktorlara.ilk gittiğim doktorda öyleydi.klomeni werirdi her 2 güe bir muayneyle takip ederdi.ama tek kelime etmezdi.7 ay uğraştım o doktorla.en son doktorumu değiştim.üstelik ilk gittiğim doktor rahim filimi çekip tüplerinde rahminde iyi durumda demişti.en son laparaskopi de sol tüpün çalışmadığı anlaşıldı... :( bence iyi bir doktora görün....

3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş