Notu Gizle

Selam Ziyaretçi,

Türkiye'nin kadınlar tarafından kurulan ve yönetilen tek sitesi kadinlarforumu.com'a hoşgeldin !

Sitemize sadece kadınlar üye olabiliyor. Sen de bu kriteri karşılıyorsan hemen aramıza katıl, paylaşıma ortak ol!

Hamilelik Belirtileri geç döllenme nedir?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri ve Testler' forumundadır ve Suskun/ca tarafından 12 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. Suskun/ca

Suskun/ca Belki bir gün bende anne olurum?! Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    18.813
    Kızlar geç döllenmeyle ilgili bilgiye yada tecrübeye sahip olan varsa paylaşabilir mi???? Bu ay adet olmadım.Ama yumurtladım.Ovilasyon testiyle tesbit ettim.Hadi test yanlış diyelim.Ama sancım ve akıntımdan da belliydi.Ama adet olmadım.Yumurtlayıp adet olmamak imkansızmış.Adetim 2 gün geçmişti kan testim 1.22 çıkmıştı.Hala adetim gelmedi.Yha hamile değilsem neyim bennn???? Acaba geç döllenme mi oldu ? Cuma günü doktora gidicem ama o güne kadar meraktan çatlıycam sanırım -sirinim

2 kişi bunu beğendi.
  2. gülcin

gülcin Üye

Beğenileri:
    62
    canım mrb ovilasyon testlerini nerde temin ediyorsun acaba ben d.bakırda oturuyorum ve eczanelerde bulamadım interneten buldum ama eczacılar güvenilir değil dedi bana acil cvp yazarsan sevinirim;)

3. Suskun/ca

Suskun/ca Belki bir gün bende anne olurum?! Bölüm Yöneticisi

Beğenileri:
    18.813
    Tatlım ben eczanaden aldım ama burda kendi eczacım var.Üstelik bayan ve herşeyi konuşabiliyoruz.Oda bana hepsinin güvenilir olmadığını söylemişti.Araştırdı ve bi tane getirtti benim için ama markasını hatırlamıyorum 25 tl verdim.İçinde 5 adet ovilasyon testi 1 adette erken gebelik testi vardı.Sen eczaneye sordun mu?-bilmemki

4. Mononoke

Mononoke Yönetici

Beğenileri:
    18.343
    Yer:
    Sonsuzluk
  5. gülcin

gülcin Üye

Beğenileri:
    62
    evet yok dedi sorduğu ecza deposuda türkiyenin en büyük deposuymuş

Sayfayı Paylaş