Notu Gizle

Selam Ziyaretçi,

Türkiye'nin kadınlar tarafından kurulan ve yönetilen tek sitesi kadinlarforumu.com'a hoşgeldin !

Sitemize sadece kadınlar üye olabiliyor. Sen de bu kriteri karşılıyorsan hemen aramıza katıl, paylaşıma ortak ol!

Doğum sancısı şiddeti ...

Konusu 'Doğum Sonrası Anne ve Bebek ile İlgili Konular' forumundadır ve MiniK_MuciZem tarafından 24 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. MiniK_MuciZem

MiniK_MuciZem Gerçek Sevgi zor zamanlardan doğar Üye

25188.

406218_10150478828589028_583384027_8727737_520277553_n.

14 kişi bunu beğendi.
  2. MiniK_MuciZem

Anne olmak Kutsaldir... Diyecek baska bir sey bulamiyorum-sirinim-sirinim-sirinim

4 kişi bunu beğendi.
  3. KUNA

KUNA Bölüm Yöneticisi

yapılan araştırmalara göre doğumda bir kadının çektiği acı, 9 erkeğin anca çekebileceği bir acıymış. Kadına daha da değer verilmesi için erkeklere ne göstermeli, ne demeli bilemem

8 kişi bunu beğendi.
  4. mahpeyker

mahpeyker Üye

candan can çıkıyor kolay değil -hayal ama benim doğumum kolaydı aslında kolaydı derken acı çekmedim mi çektim, annem bana adet sancısının daha şiddetlisini düşün öyle olacak demişti öyle de oldu ama şükür çok sürmedi sabah 9 gibi başladı 11:30 gibi doğum bitmişti normal doğum yaptım acı hiç bitmeyecek gibi geliyor ama bitiyor doğum bitiyor,bebek geliyor,herşey unutuluyor-hamileyim

4 kişi bunu beğendi.
  5. göçmenkuşlar

göçmenkuşlar oğluşu kucağında:)))) Üye

doğum sancısı......adet sancısı onun yanında devede kulak kalır. hele ilk doğum yapacaklar için tahmin edemeyecekleri bir ağrı. bizim buralarda derlerki; doğum anında bütün kemikler birbirinden ayrılırmış. sadece burun kemiği ayrılmazmış. eğer o ayrılırsa kadın ölürmüş Allah korusun. doğum sancısı anlatılmaz yaşanır derlerya aynen öyle. ne kadar anlatsak kimse anlamaz.:oops:

6. aysecan

aysecan Üye

Eşim bunu gördüğünde annelik nasıl bir şey böyle demişti bana

7. aysecan

aysecan Üye

Ve bu acı erkeklerin bile dayanma gücünden fazla diye okumuştum ben

2 kişi bunu beğendi.
  8. elifyusufduru

elifyusufduru ELİFYUSUFDURUMERT Üye

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN -sirinim-sirinim-sirinim-sirinim-kavga-kavga-kavga-kavga

4 kişi bunu beğendi.
  9. şirine

şirine Üye

RABBIM banada ,isteyen her kesede saglikli dogum nasib etsin insallahhhhhhhhhhh-insallah-insallah-insallah

6 kişi bunu beğendi.
  10. elifyusufduru

elifyusufduru ELİFYUSUFDURUMERT Üye

INSALLAHH AMIIN-insallah

11. bayar

bayar Üye

NE GÜZEL MORAL VERİYOSUN GÖÇMEN KUŞLAR:confused:

12. MiniK_MuciZem

Vallah dogum yapmis biri olarak, Hamileler size soylyuorum fazla korkmayin, her ne kadar cok kotuysede, Inanin bana beteri var, Su aralar bobreklerimde tas var, onun sancisi daha beter geçenlerde yine sancilandim ölecem sandim-sirinim o kadar sanci yerine kirk kez dogum yapmistim belki resmen beterdi .

5 kişi bunu beğendi.
  13. göçmenkuşlar

göçmenkuşlar oğluşu kucağında:)))) Üye

kııız zor dediysek katlanılıyor yani. zaten katlanılmasa ben 3.ye niyet edermiydim. Allah kolaylığını veriyor. bak mesela böbrek taşı düşürenler devamlı ağrı çekiyorlar ama doğum sancısı insanı dinlendire dinlendire 15 dk'da 10 dk'da 5 dk'da hooop derken birde bakmışsın doğum masasındasın. zaten doğurup bebişini kucağına verdilermi o acıları unutuyorsun.-emzirme

4 kişi bunu beğendi.
  14. sevde

sevde Üye

walla bunları okuduktan sonra bu çocuk nasıl çıkıcak içimden ya çok tedirgin oldum ben rabbim bu evladı nasip ettiyse dayanma gücüde verir diyordum ve muhakkak ki öyle ama gene çok korktum benim ilk doğumum olucağı için çok basit geliyordu ama o acıyı çektiren rabbim öbür dünyada ecrinide katkat vericektir inşallah..

3 kişi bunu beğendi.
  15. Gülsevin

Gülsevin Kis Gunesimm, Yaz Cicegim.. Bölüm Yöneticisi

Sevde hiic de tedirgin olma. Tamam zorlu birkac saat geciriyorsun ama sonrasinda birsey kalmiyor Ve odulun dunyalara bedel oluyor. Hem dusunsene oyle dayanilmayacak gibi olsa kimsenin birden fazla cocugu olmazdi ;) Simdiden bunun stresine girme. Rabbim kolayligini veriyor mutlaka

4 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Arama Motorundan Bu Sayfaya Gelenler

1. doğum sancısı kaç kemik kırılmasına bedel